Tromlerné Rusz Rita elnök

Tel: +36/ 30 933 22 92

Aktuális

MAGYAR BAJNOKI EREDMÉNYEK

2017. november 18-án Pécsett megrendezett Magyar Bajnokságon serdülő korosztályú táncosaink képviselték egyesületünket. Kisformációs kategóriában CsiniRock formációnk 9. helyen végzett. A lányok a Dunántúli Ranglista 2. helyén, és az Országos Ranglista 8/21 helyén zárták a 2017-es évet, ami különösen szép eredmény, hiszen formációnk idén lépett childrenből, serdülő kategóriába.

2017. évi Magyar Bajnoságon Dzsembori serdülő nagyformációnk a 10. helyen végzett. Ez a verseny sajnos nem sikerült eredményesen, de az éves Ranglista eredményük tükrözi a tudásukat. Dunántúli ranglista első helyén, az Országos Ranglista 4. helyén zárták a 2017-es évet!

Gratulálunk a csapatainknak! 😊

Balatonfüred, 2017. november 21.

2 ARANY, 5 EZÜST és 2 BRONZÉREM A FEHÉRVÁRI TERÜLETI VERSENYEN

November 4-én rendezték meg Székesfehérváron a 2017-es év utolsó Nyugat - magyarországi területi pontszerző versenyét. Az Acro Dance SE táncosai ismét taroltak, egyesületünk 9 éremmel lett gazdagabb.

ARANYÉRMESEK
MegaRock-junior nagyformáció (videó >>|)
Perfect-felnőtt nemzeti kisformáció (videó >>|)

EZÜSTÉRMESEK
FireRock-children nagyformáció
Dzsembori-serdülő nagyformáció
CsiniRock-serdülő kisformáció
CampRock-junior kisformáció (videó >>|)
Mission- felnőtt kisformáció (videó >>|)

BRONZÉRMESEK
Empire-junior nagyfomáció
After School-children kisformàció (videó >>|)

4. hely Magenta-children nagyformáció
4. hely Fantastic-junior kisformáció (videó >>|)
5. hely Little Mix-felnőtt kisformáció
6. hely Pisch Roland (Anakonda RRC)-Pongrácz Lili, serdülő páros
7. hely Wonder-junior kisformáció

Szép volt Acro Dance! Gratulálunk a versenyzőinknek és az edzői csapatunknak!

Balatonfüred, 2017. október 06.

ACRO DANCE EREDMÉNYEK AZ ORSZÁGOSRÓL

Csodálatos eredmények születtek a szigetszentmiklósi kétnapos országos versenyen!
8 csapatunk közül 7 a döntőben végzett.

A szombati versenynapon mindkét serdülő korosztályú formációnk döntőbe jutott. Dzsembori (videó >>|) nagyformációnk 6. helyen végzett, CsiniRock (videó >>|) kisformációnk pedig 7. helyezett lett.

A vasárnapi versenynapon junior és felnőtt versenyzőinkké volt a főszerep.
Legeredményesebb formációnk a High Five (videó >>|) dobogóra állhatott!

MegaRock (videó >>|) junior nagyformációnk új kűrrel debütált, Perfect (videó >>|) felnőtt nemzeti kisformációnk pedig szintén új kűrrel, először mutathatta meg magát az országos mezőnyben. Mindkét formációnk az előkelő 4. helyen zárta a versenyt.
Az előbb említett csapatokon kívül Fantastic (videó >>|) junior kisformációnk is nyáron tanult legújabb koreográfiájával versenyzett, végül 5. helyen végzett.
Mission (videó >>|) felnőtt kisformációnk első országos versenyén országos döntős 7. helyet ért el.
Camp Rock (videó >>|) junior kisformációnk bár rengeteget javított az elrontott elődöntőhöz képest, sajnos egy hellyel lemaradva a döntőről, ezúttal 8. helyezett lett.

Gratulálunk a versenyzőinknek! Igazán büszkék vagyunk lányainkra, akik egy rendkívül erős mezőnyben is tudtak érvényesülni.

Bár kezdetét veszi az őszi szünet, versenyzőink csak pár napot pihennek, hiszen november 4-én területi verseny lesz Székesfehérváron. Sok sikert kívánunk táncosainknak a következő megmérettetésen is!

Balatonfüred, 2017. október 31.

További Oldalak: « Előző oldal 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 63 Következő oldal »

Bemutatkozik ACRO DANCE SE

A statisztikai adatok szerint honlapunkat leggyakrabban a következő kifejezésekkel találják meg:

Impresszum | | | Tartalom: * ACRODANCE * 1997 - 2024 | Klikk: 100767 / 60937
ACRODANCE SE | Balatonfüred | ACRODANCE SE | AcroStats
2012. augusztus 20.

A weboldalon megtalálható teljes képi és szöveges tartalom az ACRO DANCE SE szellemi terméke, amely szerzői jogvédelem alatt áll. Az oldalon található összes tartalom azaz a leírások, versenykiírások, kinézeti elemek, képek másolása és felhasználása kizárólag az Acro Dance SE írásos engedélyével lehetséges. A tartalom engedély nélküli másolása, hiányos, vagy elmulasztott forrás megjelölés esetén a közzétételi díj 20.000 Ft + Áfa/ szó/ nap, melyet az egyesület bankszámlájára átutalással kell kifizetni!